Podczas 26. Finału   zebraliśmy 91.645,57 !!!!

                                                            (Rok wcześniej  - 66. 814,10 zł)

  W imieniu kamiennogórskiego Sztabu  XXVI  FINAŁU WOŚP z całego serca dziękuję wszystkim, którzy zagrali z nami 14 stycznia .

 

 Dziękuję wolontariuszom kwestującym w Kamiennej Górze, Pisarzowicach,  Przedwojowie     i Krzeszowie,  uczniom , przedszkolakom, dorosłym. Osobom indywidualnym i zespołom – wszystkim, którzy wystąpili na imprezach organizowanych  w całym powiecie kamiennogórskim. Dziękuję osobom zaangażowanym w organizację tych imprez.                  

Za hojne serca  dziękuję wszystkim Darczyńcom i osobom licytującym przekazany dary.

Szczególne  podziękowania kieruję do pana Lesława Dorobka  i  pracowników TVK Kamienna Góra – Michała Rzepińskiego, Krzysztofa Zagrodnego , Radosława Sujeckiego i Mariusza Zagrodnego oraz  do  administratora Powiatowej.info, dzięki którym mogliśmy przekazywać na bieżąco informacje
z XXVI Finału Orkiestry.

Dziękuję Komendzie Powiatowej Policji za opiekę nad wolontariuszami.  

Specjalnej Grupie Ratownictwa Medycznego za dyżur medyczny,

 pracownikom Spółki Mieszkaniowej za pomoc w zawieszeniu banera Orkiestry.

Panu Jackowi Bruździakowi  dziękuję  za udostępnienie sztabowi sali gimnastycznej ZSO, a pani Katarzynie Pisarek za udostępnienie pomieszczeń Powiatowego Ośrodka Wsparcia w dniu Finału.

 

                                                       Szef Sztabu nr 412 XXVI Finału WOŚP

                                                                                                      Marek Dańczak
 

DARCZYŃCY 26. FINAŁU WOŚP W KAMIENNEJ GÓRZE

FUNDACJA WOŚP  *  BANK SPÓŁDZIELCZY W KAMIENNEJ GÓRZE *  PRACOWNICY INSPEKTORATU ZUS W KAMIENNEJ GÓRZE  *  
PPHU KAMEX * KRZYSZTOF ŚWIĄTEK – BURMISTRZ KAMIENNEJ GÓRY  *  PRACOWNICY URZĘDU MIASTA W KAMIENNEJ GÓRZE  * RADNI RADY MIASTA W KAMIENNEJ GÓRZE  *  PRACOWNICY STAROSTWA POWIATOWEGO W KAMIENNEJ GÓRZE  *  RADNI RADY POWIATU  *  SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLA NR 1 *  PRZEDSZKOLA NR 2 *  PRZEDSZKOLA NR 3 * PRYWATNEGO PRZEDSZKOLA STOKROTKA* SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 * SZKOŁY PODSTAWOWOWEJ NR 2 * SPOŁECZNEGO GIMNAZJUM EDUKACJI EUROPEJSKIEJ *  
GIMNAZJUM NR 1*  ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH * ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH  *  
SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PTASZKOWIE * PRACOWNIA REKLAM „EXPRINT” * PRACOWNICY MPWiK *  ZESPÓŁ OLGA *  MIEJSKIE CENTRUM KULTURY FIZYCZNEJ  *  MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA *  PRACOWNICY SĄDU REJONOWEGO *  PRACOWNICY MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ * PROJEKT ARADO *  PRACOWNICY SPÓŁKI MIESZKANIOWEJ *  UCZESTNICY POWIATOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY  *  DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZAROCINIE *  SZTAB 412 * CENTRUM KULTURY  *   CECH RZERMIOSŁ RÓŻNYCH I MAŁEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI * STOWARZYSZENIE REGIONALNE DIALOG * KARKONOSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU * SALON FRYZJERSKI „BOGUSIA” *  PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA „ MEDICO VET” *  TERESA KMIECIK *  HALINA CIEŚLIK *   W.K. BIURO SERWIS *  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ZBIGNIEW MROK *  BOGUSŁAW GAWROŃSKI * ANNA WIŚNIEWSKA *  WIESŁAW MAJCHER – FIRMA HYDRAULIK *  DAWID JOJO RUSNARCZYK * HANNA DĄBROWSKA – PAWILON HANDLOWY *  KATARZYNA I DANIEL DULAK - SKLEP U TADKA I IRENKI *  PRACOWNICY PEPCO *  
MARYLA i SŁAWOMIR HYPŚ *  EWA I BOGDAN PASZEWSCY - CUKIERNIA ŁODZIANKA * PIEKARNIA-CUKIERNIA „KONSUMEX” -  EUGENIUSZ GUZIK * JOANNA i DANIEL WASZCZAK – KWIACIARNIA ROSA * ELŻBIETA WASZKIEWICZ *  STOWARZYSZENIE ZŁOTY DĄB Z DĘBRZNIKA i PoPoLuPo MTB KAMIENNA GÓRA * BARBARA ŚWIATŁOWSKA – HANDEL KWIATAMI I UPOMINKAMI *  RÓŻA WOJCIUL – P.H.U. DOMINO *  EWA WODZIAK *  FIRMA PROSHOT  *  ORGANIZATORZY ROCK FEST WAŁBRZYCH  *  LOKALNA GRUPA PASJONATÓW JOGI  *  KANCELARIA NOTARIALNA – BEATA KOPIA-KAWKA *  EWA MACOWSKA  *  WIKTORIA WILEŃSKA *  KAROLINA GÓRECKA – FIRMA GIGANT  *  F.U.H. ALF  *  ANNA RADZISZEWSKA *  KATARZYNA BEREZOWSKA – KARO KIDS FASHION  * BOGUSŁAW KOSMALSKI  *  DAMIAN WÓJCIK i  MARIUSZ WASILEWSKI – AVANGARDA ELETRONIKI *  ŚWIAT LNU  *  PRACOWNIA DRUKU  *  SOOP POLSKA Sp. z o.o.  *  SOOP PACKING Sp. z o.o.  *   KAMDŻA BURGER *  BOŻENA i ADAM ZIEMIAŃSCY- GALERIA LOTOS  *   EWA i GRZEGORZ ROZWADOWSCY – STANICA POD ZADZIERNĄ  *  DRUKARNIA OMEGA  *   FIRMA IMPULS  *   IGOR BARAN  *  ZYGMUNT OLEKSIAK  *  ZYGMUNT PAWLIKOWSKI  *  ANDRZEJ PAWLUKIEWICZ  * JANINA KINDZIERSKA  *  GRAŻYNA i BOGDAN PODLASEK – SKLEP DUET  NATALIA MATEO  *   DOMINIKA  *  SENIORKA  *  SPECJALNA GRUPA RATOWNICTWA MEDYCZNEGO   WIESŁAW  KOZŁOWSKI * 
   


pobierz