Ferie 2024

Ferie w Centrum Kultury 2024

Zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z naszej oferty zajęć, którą przygotowaliśmy na ferie zimowe.
W poniedziałki spotykamy się z panią Anią w pracowni plastycznej i "malujemy swój kosmos". Przyjrzymy się bliżej planetom układu słonecznego i wykonamy wielkoformatową niebiańską instalację artystyczną. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 8-12 lat. Obowiązują zapisy, ilość miejsc jest ograniczona.
We wtorki zapraszamy całe rodziny do Kina familijnego. Filmy będą dostosowane do wieku widzów. Zapisy nie są wymagane.
W pierwszym tygodniu ferii, w środę i w czwartek, będzie można poznać podstawy szachów, a 24 stycznia spróbować swoich sił podczas Turnieju szachowego. Zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży poprowadzi pan Wiesław Lipień. Obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.
Obowiązują odrębne zapisy na turniej:
e-mail: wielip@wp.pl
tel. 605 403 719

Piątki to czas na plastykę z animacjami dla najmłodszych z panią Klaudią. W pierwszym tygodniu dzieci wykonają prezenty-niespodzianki za Dzień Babci i Dziadka, a w drugim przygotują karnawałowe maski. Obowiązują zapisy na zajęcia, ilość miejsc – ograniczona. Wiek uczestników: 4-8 lat.
W czwartek, 26 stycznia, wspólnie zajmiemy się dekorowaniem sali tanecznej na karnawałowy bal maskowy. Pojawią się balony, girlandy, foto-ścianka. Część dekoracji wykonamy własnoręcznie w naszej pracowni. Zapisy obowiązkowe. Wiek uczestników: 8-12 lat.
Na zakończenie ferii odbędzie się... karnawałowa impreza! Bal kostiumowy dla dzieci rozpocznie się o godz. 15.00. Taniec, zabawy z animatorami, konkursy i karnawałowy pokaz mody to tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy. Pamiętajcie o kostiumach i obuwiu zmiennym! Zapisy nie są wymagane, nie ma też ograniczeń wiekowych.
Start zapisów na zajęcia „Ferie w Centrum Kultury” już w poniedziałek, 8 stycznia. Można rezerwować miejsca mailowo, telefonicznie lub osobiście w biurze CK.
Przypominamy, że po dokonaniu rezerwacji telefonicznej lub mailowej, konieczne będzie podpisanie zgody na zajęcia przez rodzica bądź opiekuna przed rozpoczęciem ferii.

Numery telefonów i adres mailowy znajdziecie na plakacie i w zakładce „kontakt”.
Jeżeli macie pytania – dzwońcie do nas!

ferie_2024_1