deszcz

Wakacje z Centrum Kultury - „Wyjazdowy Sierpień”

Wakacje z Centrum Kultury - „Wyjazdowy Sierpień”
Prezentujemy sierpniową ofertę wycieczek w ramach „Wakacji z Centrum Kultury”. Serdecznie zapraszamy na wyjazd do:
☀ Magiczna Pławna - Zwiedzanie Zamku Śląskich Legend, Arki Noego i Grodu rycerskiego – (11 sierpnia – wstęp 35,00 zł)
---
Magiczna Pławna to miejsce pobudzające ciekawość świata i wyobraźnię. Atrakcje tu zgromadzone zainteresują zarówno dorosłych, jak i ich pociechy. Oprócz zwiedzania znajdujących się tu obiektów, można wziąć udział w licznych warsztatach kreatywnych i wydarzeniach.
☀ GIGANTEI Karkonoski Park Ducha Gór – (23 sierpnia – wstęp 40,00 zł)
---
GIGANTEI - Karkonoski Park Ducha Gór to miejsce, w którym rzeczywistość przenika się z fantazją tworząc jedyny w swoim rodzaju park zawierający elementy edukacyjne jak i rozrywkowe. Przekraczając bramę wejściową znajdziecie się w krainie ducha gór Karkonosza, który poprowadzi Was przez piękne szlaki gór począwszy od ich wschodnich części tj. Przełęcz Okraj, Skalny Stół czy Sowią Przełęcz do ich zachodnich krańców po wodospad Kamieńczyka.
☀ Kolejkowo we Wrocałwniu (30 sierpnia – wstęp 40,00 zł)
---
Kolejkowo mieści się w najwyższym budynku we Wrocławiu w Sky Tower na I piętrze, ekspozycja liczy 900 metrów kwadratowych. Zobaczyć na niej można m.in. makiety obiektów z Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Swoje miejsce znalazły tam takie perełki architektoniczne jak: Dworzec Świebodzki, ratusz oraz kamienice wrocławskiego rynku, hotel Monopol, ul. Piłsudzkiego, Solpol, charakterystyczne bloki mieszkalne, obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce, Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu, schronisko Szwajcarka w Sudetach Zachodnich.
Zapisy i informacje Centrum Kultury
☎ +48 75 744 28 75