Czwartek, 29 lutego 2024
Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Zaproszenie na spektakl oraz koncert z okazji dnia babci i dziadka

Zapraszamy na spektakl oraz koncert z okazji dnia babci i dziadka do Centrum Kultury w Kamiennej Górze
21.01.2023 r. godz. 17.00
Sala widowiskowa

- "Spotkanie świąteczne u dziadków" Spektakl grup teatralnych Centrum Kultury teatr "Burza".
- Koncert "Najpiękniejsze melodie świata" - Wojciech Kowal - akordeon.

WSTĘP BEZPŁATNY
Odbiór bezpłatnych zaproszeń w impresariacie Centrum Kultury

Wojciech Kowal jest studentem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Naukę gry na akordeonie rozpoczął w wieku siedmiu lat - był to jego pierwszy instrument, na którym zaczął grać. Niewątpliwym dowodem zamiłowania do dźwięków i owocnej pracy są jego liczne osiągnięcia w konkursach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz udziały w przeróżnych projektach muzycznych, a także wydanie wraz z siostrą płyty w grudniu 2016r.

Bez_tytułu